Hakkımızda

2002 yılından bu yana başarılı geçmişiyle ve tecrübesiyle müvekkillerine Fikri ve Sınai Haklar konusunda danışmanlık ve belgelendirme hizmeti sunan firmamız bünyesinde , tecrübeli avukatlar, marka ve patent vekilleri, bilirkişiler ve çok sayıda uzman yer almaktadır.

Gelecek Patent &Kalite olarak Yurtiçi ve Yurtdışı olmak üzere; Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Faydalı Model Tescili, Patent Tescili, Coğrafi İşaret, Uluslararası Sistem ve Ürün Belgelendirme İşlemleri, Gümrük, Sağlık, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işlemleri alanların da uzman kadromuz ile kaliteden ödün vermeden müvekkillerimize, dürüstlük ve güven ilkesiyle profesyonel olarak danışmanlık ve belgelendirme hizmeti vermekteyiz.

Gelecek Patent, 2001 yılında Hukuk Danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Müvekkillerinden gelen talep ve Türkiye'de gelişen Sınai Hakların korunması yönündeki çalışmalar neticesinde öncelikli olarak Marka & Patent Vekilliği hizmeti konusunda vekillik yapmıştır.

İlerleyen yıllarda gelişen ve değişen talepler doğrultusunda Uluslararası kalite ve ürün belgelendirme hizmetlerini portfoyüne ekleyerek çalışmalarına devam etmiştir.

Vizyonumuz;
Türkiye'de ve dünya da firmaların, müteşebbislerin Sinai Mülkiyet konularında danışacağı lider firma olmak.

Misyonumuz;
-Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine Sinai mülkiyet bilincini kazandırmak.
-Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.
-Yurt dışı firmaların Sinai mülkiyet haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.